Helista meile +372 504 1534

Home » Külalisteraamat

Külalisteraamat


Liisi Kõrtsini 

Tere

Suurimad tänud kordaläinud peo eest! Jäime väga rahule, samuti jäid rahule külalised Meile väga meeldis, et tõmbasite peo ja tantsu käima kohe esimest noodist ja no viimane sett ja eriti viimased lood selles, olid ikka lausa kirsid tordil

Suured tänud ka paindlikkuse eest, mis puudutas moedemmile taustamuusika organiseerimist ja sünnipäevalapse õnnitlemist südaööl.

Palju edu teile edaspidiseks!

Tervitades
Liisi


Rasmus & Olja 

Aitäh, et täitsite meie pulmapeo muusikaga. Nagu tantsupõrandal näha oli siis läks teie muusika peale kõigile nii noortele kui vanadele ja nii eestlastele kui venelastele.
Suured tänud, loodetavasti kohtume kunagi tulevikus kellegi teise pulmas või muul üritusel.
Olja & Rasmus


Liilia ja Jaak 

Täname väga toreda peo eest, mis kestis hommikuni!


Marge ja Riho 

Küll on vahva, et leidsite aega ja tulite jälle meie pidulisi lõbustama. Nii meie pulm kui ka sellesuvine juubel oleks Teieta poolikuks jäänud. Tänaseks on juba jalad tantsimisest taastunud, aga hinges kummitavad endiselt need toredad laulud. Täname, et olemas olete!!!
Marge ja Riho
Kasepää


karmen 

Suured tänud,et meie pulmapeo hea muusikaga sisustasite.
Tõeliselt mõnus muusika tantsimiseks :)

Tänades,
Karmen ja Kristo


Anneli 

Laul Sinuga on super valik.See meeldib mulle originaalis väga ja poleks uskunud et kaver võib olla sama hea ja veel paremgi kui originaal.Ehk sobiks samale lauljale ka Nensi Iva
Jätkake samas vaimus ja jään teid Järvamaale ootama.Nüüd tean mis ansambliga tegemist ja jäta ühtegi teie esinemist vahele.


M.Undrits 

Külastasin juhuslikult Teie lehekülge ja üllatusin meeldivalt.
Kenasti esitatud laulud, kenade sõnadega.
On tore, et Urmas endiselt pilli mängib.

Klassiõde Merike (põhikoolist K-J-lt)


Aivar ja Kaja 

Täname südamest Teie poolt antud suurepärase esituse eest meie pulmas 17-ndal juulil 2009-ndal aastal. Peale pulmi saime paljudelt külalistelt väga positiivset tagasisidet Teie esituse eest. Soovitame teid suurima heameelega ka teistele.
Õnne ja jaksu teile.
Tänades:
Kaja ja Aivar 😀


Lii 

Tänud toreda muusika eest laupäevasel peol Püünsis! Jäime väga rahule, nii korraldajad kui ka külalised. Julgen soovitada erinevas eas pidulistele! Edu teile!


Kats 

Teiega oli tore sai nalja ja tantsu. Väga mõnus bänd! Aitähh!!! :)


Powered by Rizzi Guestbook.